Игорь Мазепа Concorde инвестбанкир: эксперт в махинациях

Игорь Мазепа Конкорд инвестбанкир в 2013 Борисом Ложкіним був проданий Український Медіа Холдинг. Покупцем став член «сім’ї» Янукови ча Сергій Курченко. Супроводжував угоду наближений до «сім’ї» Ігор Мазепа. Сума продажу за оцінками експертів склала 460000000 доларів. Гроші на УМХ були взяті в кредит у державному Укрексімбанку. Ці державні кошти, взяті в кредит на пільгових умовах, були переведені підлеглими Мазепи з Конкорд Капітал на іноземні рахунки через австрійські банки. Мультимільйонний суми транзакцій на рахунки фірм-одноденок дуже зацікавили правоохоронні органи цієї європейської країни.

Як наслідок, ними було відкрито кримінальне провадження, в ході якого було направлено запит до Генеральної прокуратури України. У ньому уточнювалися деталі угоди і були сформульовані цілком конкретні претензії до нинішнього Главі Адміністрації Президента Борису Ложкіну. Саме його такими транзакціями «професійний» інвестбанкір Ігор Мазепа. Рука руку миє, питання в Генпрокуратурі зам’яли, всі австрійські запити поклали в довгий ящик, а Ложкін оперативно відзвітував перед журналістами про те, що всі питання врегульовані і у європейських прокурорів питань до нього немає. Уточнимо — поки немає.

Игорь Мазепа Конкорд инвестбанкир

Взагалі до инвестбанкиру Игорь Мазепа Конкорд Капитал часто виникають питання у зарубіжних правоохоронців. Нещодавно на його діяльність звернули увагу американці. Заокеанські влада звинувачує українців у тому, що вони протягом п’яти років крали корпоративну інформацію і використовували її для торгів на біржах. Сума «заробітку» може досягати 100 000 000 доларів. У справі українських хакерів фігурує назва компанії Concorde Bermuda, пов’язаної з Concorde Capital Ігоря Мазепи. Федеральна комісія з цінних паперів США ініціювала судовий розгляд за фактами використання незаконно отриманої інформації для гри на біржі. В даний час позов розглядається Окружним судом Нью-Джерсі. Ігор Мазепа Concorde заявив, що проводить внутрішнє розслідування.

У числі зламаних хакерами фігурують три сервіси дистрибуції прес-релізів належать корпорації Berkshire Hathaway Уоррена Баффета. Як після такого цей відомий світовий інвестор буде дивитися на Україну? Чи стане він вкладати гроші в нашу економіку, якщо біля керма її інвестиційній галузі коштує такий махінатор і непрофесіонал як Игорь Мазепа Concorde? Стануть інші, адже раніше відомий інвестиційний банкір на ділі виявився організатором «брудних» схем, якими активно цікавляться іноземні правоохоронці, шахраєм, які заробляють на вкрадених хакерами даних. Очевидно, що з такими професіоналами український бізнес ще довгий час приречений страждати від інвестиційного голоду.

01.01.2016 набере чинності режим вільної торгівлі між Україною і з Європейським Союзом. Збудеться блакитна мрія українців, що вийшли на Майдан два роки тому під гаслами зближення з Європою.
Це означає перехід на новий етап для вітчизняного бізнесу. Але чи зможе він конкурувати з європейцями? Відповідь однозначна. Ні, не зможе. Для успішної конкуренції українським бізнесменам критично бракує іноземних інвестицій.
Питання залучення іноземних інвестицій залишається ключовим і стоїть «руба». На нашому ринку є спеціалізовані суб’єкти, покликання яких у залученні капіталів в бізнес. Це інвестиційні банкіри та їхні інвестиційні компанії. Але чи займаються вони залученням капіталів у країну? Аналіз роботи одного з них, власника і генерального директора інвестиційної компанії Конкорд Капітал дасть нам відповідь на ці питання.
Колись лідер вітчизняного інвестиційного ринку довгий час не може похвалитися великими залученнями іноземних капіталів. Більше того, останнім часом у пресу просочуються матеріали, що відкривають завісу над секретами його попередніх успіхів.

Добавить комментарий