Вибираємо ліжко — корисно знати

Вибираємо ліжко — корисно знати

Вибір спального місця залежить від габаритів приміщення, в якому планується установка ліжка. Залежно від ситуації це може бути півтора, одне або двоспальне ліжко, спальний гарнітур з великим ліжком, крісло-ліжко або диван-ліжко з різноманітними механізмами раскладиванія.

Корисна інформація: купити двоспальне ліжко ви можете в  інтернет-магазині eco-mebli.net, який пропонує вам придбати ліжка, дивани, матраци та крісла на будь-який смак і по будь-якій ціні. Заходьте на сайт цього магазина, вибирайте і купуйте. Практично всі моделі спальних гарнітурів імпортного або вітчизняного виробництва обов’язково включають в себе зручне ліжко. В основному зустрічаються двоспальні ліжка, мають ширину від ста шістдесяти сантиметрів. Виробляються вони з ламінованої ДСП і прикрашаються декоративними елементами із пластику. Крім того, ліжка іноді роблять із фарбованого або шпонированного МДФ, обробленого декоративними дерев’яними елементами.

Конструкція ліжка часто полягає в двох з’єднаних між собою двома поздовжніми лагами спинок. На лаги укладаються щити, які грають роль підстави для матраца. У багатьох випадках всередину конструкції встановлюється підматрацник. Металевий каркас такого підматрацника має кілька рядів поперечних дерев’яних ламелій, на які, власне, і встановлюється матрац. Деякі моделі ліжок, завдяки особливостям виготовлення, відрізняються наявністю висувних ящиків для білизни. Крім того, певні конструкції дозволяють за допомогою газ-ліфтів піднімати підматрацник з матрацом. Така процедура дає доступ до вільного простору під ліжком.

Ліжко — дуже важлива частина вашої оселі, адже в ньому ви проводите щонайменше третину життя. Тому до вибору цієї частини меблів потрібно підходити дуже відповідально.

Добавить комментарий